Iran-politico / ایرانپولیتیکو وعده خودروسازان برای تکمیل خودرو‌های ناقص - ایران پولیتیکو
خبر فوری: بایدن: پیشرفت هایی در مذاکرات هسته ای ایران حاصل شده است مالیات خودرو های سواری تعیین شد موافقت ستاد ملی کرونا با حضور تماشاگران در بازی های تیم ملی فوتبال آمار مبتلایان به امیکرون در ایران باز هم زیاد شد| استان های رکورددار را بشناسید


وعده خودروسازان برای تکمیل خودرو‌های ناقصوعده خودروسازان برای تکمیل خودرو‌های ناقص

به گزارش ایران پولیتیکو؛ آقای مجید باقری قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور خدمات فروش و پس از فروش  گفت: با افزایش تامین قطعات، خودرو‌های ناقص این خودروسازی به ۲۰ هزار دستگاه تا پایان سال کاهش می‌یابد.

 

وی افزود: گروه خودروسازی سایپا حدود ۷۲ هزار خودروی ناقص دارد که بر اساس طرح آغاز شده از ۱۵ دی ۴۵ هزار خودروی ناقص و تولید روز تا پایان این ماه تجاری سازی و تحویل مشتریان می‌شود.

 

باقری گفت: با اقدامات انجام شده علاوه بر تمکیل خودروی خط تولید روزانه، خودرو‌های ناقص سایپا تا پایان سال به ۲۰ هزار دستگاه کاهش می‌یابد.

 

تکمیل ۹۵ هزار دستگاه خودروی ناقص تا پایان سال

 

بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو  گفت: هم اکنون ۹۵ هزار دستگاه خودروی ناقص به واسطه کمبود قطعه در این خودروسازی داریم که تا پایان امسال با تکمیل و تجاری سازی ۵۰ هزار دستگاه از این میزان، تعداد خودرو‌های ناقص ایران خودرو به ۴۵ هزار دستگاه کاهش می‌یابد.

 

وی افزود: هم اکنون در کنار حفظ روند افزایشی تولید، خودرو‌های دارای کسری قطعه در حال تکمیل و عرضه است و بر همین اساس تا پایان سال بیش از ۱۶۰ هزار دستگاه خودرو تجاری‌سازی و عرضه خواهد شد یعنی به طور میانگین ماهانه بیش از ۵۵ هزار دستگاه خودرو وارد بازار خواهد شد.

 

رحمانی گفت: تکمیل و تجاری سازی خودرو‌ها در کنار افزایش تولید، روند ثابتی گرفته طوری که در دو روز تعطیل هفته گذشته، چهار هزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو تکمیل و تجاری سازی شده است.

 

 نویسنده:dabir-1/     تاریخ: یکشنبه, ۱۹ دی , ۱۴۰۰ / ۰۲:۲۹:ب٫ظ     دسته بندی ها: اخبار ویژه
دیدگاههااینجا کلید کنید و به کانال تلگرام ما بپیوندید

درسترسی آسان به خبرها،گزارش ها و تحلیل