Iran-politico / ایرانپولیتیکو نماینده مجلس: انجام امور درمانی زنان توسط پزشک خانم ضرورت دارد - ایران پولیتیکو
خبر فوری: بایدن: پیشرفت هایی در مذاکرات هسته ای ایران حاصل شده است مالیات خودرو های سواری تعیین شد موافقت ستاد ملی کرونا با حضور تماشاگران در بازی های تیم ملی فوتبال آمار مبتلایان به امیکرون در ایران باز هم زیاد شد| استان های رکورددار را بشناسید


نماینده مجلس: انجام امور درمانی زنان توسط پزشک خانم ضرورت داردنماینده مجلس: انجام امور درمانی زنان توسط پزشک خانم ضرورت دارد

به گزارش ایران پولیتیکو؛ فاطمه رحمانی عضو فراکسیون زنان گفت: استفاده از پزشک خانم برای حوزه زنان در کشور یک اولویت و یک ضرورت است و باید زمینه برای این موضوع فراهم شود.

 

وی افزود: براساس آموزه‌های دینی ما ضرورت دارد تا خانم‌های ما توسط پزشک خانم به ویژه در حوزه زنان و زایمان درمان شوند و امورشان انجام شود.

 

وی اظهار داشت: علاه بر این، امنیت روانی بانوان ایجاب می‌کند تا امور مربوط به خانمها توسط پزشک خانم انجام شود و همینطور که گفتم این مسئله یک ضرورت است.

 

رحمانی خاطرنشان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون اقدامات خوبی در این باره انجام شده و ما در بسیاری از موارد شاهد هستیم که امور زنان و زایمان توسط پزشک خانم انجام می‌شود اما اگر استثنائاتی هم وجود دارد باید برطرف شود و به طور صددرصدی خانمها توسط پزشک خانم کارشان انجام شود.

 

وی افزود: نباید اجازه داده که در حوزه زنان و زایمان آقایان در اتاق زایمان حضور داشته باشند و ما به طور جدی پیگیر موضوع انجام امور زنان و زایمان خانم‌ها توسط پزشک خانم هستیم تا همانطور که گفتم استثنائات در این مورد نیز برطرف شوند.

 

 

 

 نویسنده:dabir-1/     تاریخ: شنبه, ۱۸ دی , ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۸:ق٫ظ     دسته بندی ها: اجتماعی - اخبار منتخب - اخبار ویژه
دیدگاههااینجا کلید کنید و به کانال تلگرام ما بپیوندید

درسترسی آسان به خبرها،گزارش ها و تحلیل