Iran-politico / ایرانپولیتیکو مدافع تیم ملی مقابل سوریه مصدوم شد - ایران پولیتیکو
خبر فوری: منبع آگاه: انفجار در آسمان شهرستان نطنز ربطی به تاسیسات هسته ای ندارد شلیک موشک پدافندی در آسمان منطقه بادرود با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه در اسمان منفجر شده است


مدافع تیم ملی مقابل سوریه مصدوم شدمدافع تیم ملی مقابل سوریه مصدوم شد

به گزارش ایران پولیتیکو ،  شجاع خلیل‌زاده در جریان پیروزی سه بر صفر ایران مقابل سوریه از ناحیه کشاله پا دچار کشیدگی شد و احتمالا مدتی قادر به تمرین نخواهد بود.

 شجاع خلیل‌زاده، رهبر خط دفاعی تیم ملی فوتبال ایران در پیروزی ۳ بر صفر مقابل سوریه بود. مدافع الریان قطر بعد از پیروزی سه بر صفر تیم ملی خبر از یک مصدومیت جزئی داد. او در این دیدار با استفاده از تزریق دو آمپول مسکن به میدان رفت.

خلیل‌زاده که لنگان لنگان در حال ترک ورزشگاه ملک عبدالله دوم اردن بود، درباره میزان مصدومیتش گفت: فکر می‌کنم کشاله پایم یک کشیدگی دارد. شاید ۲۰ روزی نتوانم تمرین کنم.

او همچنین درباره پیروزی تیم ملی و نزدیک‌تر شدن به جام جهانی اظهار کرد: بازی در یک زمین افتضاح بود. خدا را شکر بازی را بردیم. این (ورزشگاه ملک عبدالله دوم امان) که زمین فوتبال نبود. اصلا نمی‌شد بازی کرد. خدا را شکر بازی را بردیم. امیدوارم مردم از این پیروزی خوشحال شود.

تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی مقابل سوریه، به یک قدمی جام جهانی نزدیک شد و در صورت پیروزی مقابل عراق در تاریخ هفتم بهمن ۱۴۰۰ در ورزشگاه آزادی، به طور قطعی به جام جهانی قطر صعود خواهد کرد.

 نویسنده:001/     تاریخ: چهارشنبه, ۲۶ آبان , ۰۰/     دسته بندی ها: اخبار ویژه - ورزشی
دیدگاههااینجا کلید کنید و به کانال تلگرام ما بپیوندید

درسترسی آسان به خبرها،گزارش ها و تحلیل