Iran-politico / ایرانپولیتیکو فقط بازی‌های استقلال و پرسپولیس در تهران بدون تماشاگر است؟ - ایران پولیتیکو
خبر فوری: منبع آگاه: انفجار در آسمان شهرستان نطنز ربطی به تاسیسات هسته ای ندارد شلیک موشک پدافندی در آسمان منطقه بادرود با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه در اسمان منفجر شده است


فقط بازی‌های استقلال و پرسپولیس در تهران بدون تماشاگر است؟فقط بازی‌های استقلال و پرسپولیس در تهران بدون تماشاگر است؟

به گزارش ایران پولیتیکو ، باید دید واکنش سازمان لیگ نسبت به انتقادات اخیر فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال پس از مسابقه با فجر سپاسی شیراز چیست ؟ در عین حال، خیلی‌ها معتقدند این انتقادات کاملا وارد است و بسیاری از مسابقات در شهرستان در ایام کرونایی با حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

روز گذشته تیم فوتبال استقلال تهران با جساب یک بر یک مقابل فجر شهید سپاسی شیراز با حساب یک بر یک متوقف شد تا در نهایت امتیازات این مسابقه تقسیم شود.

این دیدار از هفته چهارم لیگ برتر برگزار می شد که استقلال توانست در ابتدا با ضربه پنالتی از رقیب خود پیش بیوفتد اما در دقیقه نود و پنج این تیم فجر سپاسی بود که موفق شد کار را به تساوی بکشاند. اما حاشیه ای که پیش از مسابقه رخ داده بود حضور بیش از یکصد تماشاگر در ورزشگاه شیراز بود که باعث شد ناظر مسابقه تعدادی از آنها را از ورزشگاه خارج کند اما این اتفاق بارها در دیدارهای پرسپولیس و استقلال با رقبای خود در شهرستان رخ داده است.

فرهاد مجیدی نیز بعد از مسابقه و در نشست خبری دیدار استقلال و فجر سپاسی به همین خاطر اعتراض شدیدی را نسبت به این مساله کرد که در واقع تبعیض رخ داده را با اعتراض خود بیان کرد:« جا دارد ورود تماشاگران را به ورزشگاه ها را به جامعه فوتبال تبریک بگویم چون امروز شاهد حضور تماشاگران زیادی در استادیوم بودیم. سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال اگر حضور تماشاگران ‌آزاد شده به باشگاه ما هم بگویند که هواداران استقلال هم به ورزشگاه بیایند.اگر بحث کرونا و مسائل بهداشتی تمام شده به ما هم اعلام کنند. من خیلی خوشحال شدم که تماشاگران خونگرم شیرازی را در ورزشگاه دیدم. امیدوارم همانطور که به حضور تماشاگران اهمیت می دهند به زمین ورزشگاه هم برسند که تیم ها در اینجا بتوانند فوتبال بازی کنند. باز هم به جامعه ورزش تبریک می گویم و امیدوارم تماشاگران بتوانند از بازی آینده به ورزشگاه بیایند.»

سال گذشته نیز پرسپولیس در اراک با حضور بیش از دو هزار نفر به میدان رفت و ناظر مسابقه نیز اعتراضی را نسبت به این موضوع ابراز نداشت اما در ورزشگاه آزادی سختگیری ها آنقدر زیاد است که حتی یک نفر خارج از افراد مسئول اجازه ورود به ورزشگاه را ندارند. در نهایت اما باید مشخص شود در ایام کرونایی چطور در ورزشگاه‌های خارج از تهران به این راحتی تماشاگر می تواند وارد ورزشگاه ها شود؟

البته باید منتظر ماند و دید واکنش سازمان لیگ نسبت به صحبت های فرهاد مجیدی پس از مسابقه چیست ؟ چرا که در نهایت نقدی که سرمربی استقلال نسبت به این موضوع داشته، کاملا صحیح است و بسیاری از مسابقات در شهرستان در ایام کرونایی با حضور تماشاگر برگزار می شود.

 پارسینهنویسنده:001/     تاریخ: شنبه, ۱۵ آبان , ۰۰/     دسته بندی ها: خبر یک - ورزشی
دیدگاههااینجا کلید کنید و به کانال تلگرام ما بپیوندید

درسترسی آسان به خبرها،گزارش ها و تحلیل