Iran-politico / ایرانپولیتیکو فرصت سه ماهه برای هماهنگ شدن با معیار‌های AFC - ایران پولیتیکو
خبر فوری: منبع آگاه: انفجار در آسمان شهرستان نطنز ربطی به تاسیسات هسته ای ندارد شلیک موشک پدافندی در آسمان منطقه بادرود با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه در اسمان منفجر شده است


فرصت سه ماهه برای هماهنگ شدن با معیار‌های AFCفرصت سه ماهه برای هماهنگ شدن با معیار‌های AFC

به گزارش ایران پولیتیکو ، مدیرعامل باشگاه فوتبال استقلال تهران گفت: فقط ۳ ماه فرصت داریم تا معیار‌های حرفه‌ای AFC را پیاده کنیم.

مصطفی آجورلو در استودیو گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما افزود: بر اساس معیار‌های AFC یا فدراسیون جهانی فوتبال، ۵ آیتم برای صدور مجوز حرفه‌ای بودن دارد که از آن‌ها می‌توان به مدارک پزشکی بازیکنان پایه و بزرگسالان، برنامه‌های آموزشی آکادمی بزرگسالان و زیرساخت فوتبال کشور‌ها مانند استادیوم‌ها و نور و امنیت ورزشگاه‌ها عنوان کرد.

او معیار‌ها سوم AFC برای صدور مجوز حرفه‌ای بودن را وجود مدیریت کار آمد و حرفه‌ای عنوان کرد و ادامه داد: معیار چهارم هم معیار حقوق باشگاه هاست یعنی وجود لیست سهامداران و اوراق مالکیت و .. معیار پنجم هم فاکتور‌ها و صورت حساب‌های مالی و تراز مالی باشگاه‌ها می‌باشد که در حقیقت این ۵ معیار در حدود ۶۰۰ صفحه تدوین و فرم بندی شده است.

او تصریح کرد: از اوایل خرداد ماه لغایت تا پایان مهرماه امسال مقرر شده بود تا این معیار‌ها اجرایی و فراهم شود.

آجورلو گفت: اداره ورزش کشور و بخصوص فوتبال، یک همت ملی می‌خواهد و نمی‌توان گفت، آقای صدری از باشگاه پرسپولیس و آجورلو از استقلال و آقای زنوزی بعنوان سرمایه گذار خصوصی بروند و فوتبال را به تنهایی اداره کنند اداره این فوتبال در پی همت ملی محقق می‌شود.

محمد کاظم اولیایی عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال کشورمان در ارتباط زنده تصویری با این برنامه گفت: مدیریت باشگاه‌ها در کشورمان طول عمر مناسب ندارد و به همین دلیل هر فردی مدیر می‌شود مشکلات قبلی باشگاه هم باری بر دوش آن می‌شود.

مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس در استودیو گفتگوی ویژه خبری گفت: من نماینده ۵۰ میلیون هوادار و تیم پرسپولیس هستم و معتقدم اگر قرار است آقای اولیایی ایرادی به ما بگیرد ما نباید آن ایراد را در مصاحبه‌ها بشنویم بلکه می‌شود با صحبت با یکدیگر ایرادات را برطرف نمود.نویسنده:001/     تاریخ: دوشنبه, ۱۰ آبان , ۰۰/     دسته بندی ها: اخبار ویژه - ورزشی
دیدگاههااینجا کلید کنید و به کانال تلگرام ما بپیوندید

درسترسی آسان به خبرها،گزارش ها و تحلیل