Iran-politico / ایرانپولیتیکو زمان قرعه کشی مرحله جدید فروش ایران خودرو آبان ۱۴۰۰ - ایران پولیتیکو
خبر فوری: منبع آگاه: انفجار در آسمان شهرستان نطنز ربطی به تاسیسات هسته ای ندارد شلیک موشک پدافندی در آسمان منطقه بادرود با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه در اسمان منفجر شده است


زمان قرعه کشی مرحله جدید فروش ایران خودرو آبان ۱۴۰۰زمان قرعه کشی مرحله جدید فروش ایران خودرو آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایران پولیتیکو ، زمان قرعه کشی مرحله جدید فروش ایران خودرو آبان ۱۴۰۰ مشخص شد و قرار است قرعه کشی جدیدترین مرحله پیش فروش ایران خودرو فردا یکشنبه ۳۰ آبان ماه انجام شود. نتایج قرعه کشی ایران خودرو پس از تائید مقام‌های نظارتی بر روی سایت ایران خودرو منتشر می‌شود. امروز شنبه ۲۹ آبان آخرین مهلت ثبت نام خودرو ایران خودرو است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت ایران خودرو نسبت به ثبت نام خودروی موردنظر خود اقدام نمایند.

بدینو سیله به اطلاع کلیه مشتریان محترم و نمایندگی‌های مجاز می‌ رساند شرکت ایران خودرو در را ستای پا سخ به نیاز بازار خودرو طرح فروش مشارکت در تولید برخی از محصولات خود را اجرا کرد. متقاضیانی که در قرعه کشی‌های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می‌توانند در این طرح با شرایط زیر ثبت نام کنند.

در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

ثبت نام در طرح مشارکت در تولید محصولات عر ضه شده (با روش قرعه کشی) مطابق جدول ذیل از پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ شروع و تا پایان امشب، شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ادامه خواهد داشت و قرعه کشی این مرحله فردا با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود.

 

مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام است؛ لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

 

قیمت خودرو و نحوه پرداخت:

قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود. پس از برگزاری قرعه کشی و اعلام اسامی، فرد منتخب مبلغ پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو مطابق جدول شماره یک واریز می کند.

الباقی وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه‌های قانونی تعیین و دریافت می شود.نویسنده:001/     تاریخ: شنبه, ۲۹ آبان , ۰۰/     دسته بندی ها: اخبار ویژه - اقتصادی
دیدگاههااینجا کلید کنید و به کانال تلگرام ما بپیوندید

درسترسی آسان به خبرها،گزارش ها و تحلیل