Iran-politico / ایرانپولیتیکو رقابت سخت دو مدیر سابق برای رسیدن به پرسپولیس! - ایران پولیتیکو
خبر فوری: منبع آگاه: انفجار در آسمان شهرستان نطنز ربطی به تاسیسات هسته ای ندارد شلیک موشک پدافندی در آسمان منطقه بادرود با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه در اسمان منفجر شده است


رقابت سخت دو مدیر سابق برای رسیدن به پرسپولیس!رقابت سخت دو مدیر سابق برای رسیدن به پرسپولیس!

به گزارش ایران پولیتیکو ،  طی یکی دو روز آتی مدیرعامل جدید پرسپولیس مشخص خواهد شد. مجید صدری این وعده را از وزارت ورزش ظاهرا گرفته که در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس باقی بماند و به کارش ادامه دهد اما یک مدیرعامل سرانجام در باشگاه پرسپولیس کارش را آغاز خواهد کرد.

اما کاندیداهای رسیدن به پست مدیریتی باشگاه پرسپولیس جه کسانی هستند؟

کاشانی در دو مقطع نفر اول تیم مدیریتی پرسپولیس بوده است. یک بار (از تیر سال ۱۳۸۶ تا تیر سال ۱۳۸۷) به عنوان مدیرعامل و بار دوم (از مهر سال ۱۳۸۸ تا شهریور ۱۳۹۰) به عنوان سرپرست در این باشگاه فعالیت داشت که در دوران مدیریت او سه قهرمانی برای پرسپولیس (یک قهرمانی لیگ برتر و دو قهرمانی جام حذفی) بدست آمد.

کاشانی، توسط محمد علی‌آبادی رئیس وقت سازمان تربیت بدنی، پس از محمدحسن انصاری‌فرد به مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس انتخاب شد و پس از یک سال از سمت خود استعفا داد و داریوش مصطفوی جانشین وی شد. البته در دوران حبیب کاشانی حواشی زیادی نیز در باشگاه پرسپولیس رخ داد. از اینکه روی سکوها چند دستگی عجیبی رخ داد و یکی از لیدرهای باشگاه پرسپولیس که بنا به دلایلی به کشور انگلیس پناهنده سیاسی شده با مشت به صورت علی دایی کوبید و مورد حمایت حبیب کاشانی نیز قرار گرفت از حواشی است که علی دایی در برنامه نود به صورت دقیق و ریز به این ماجرا پرداخت و به آن اشاره کرد. همچنین بسیاری از هواداران پرسپولیس عقیده دارند در دوران کاشانی بود که پرسپولیس با بازیکنان ضعیف بسته شد تا بعد از دوران افشین قطبی از مسیر قهرمانی دور شود.

علی اکبر طاهری نیز دیگر گزینه ای است که این روزها بر سر زبان ها افتاده و شاید طی یکی دو روز آتی او نیز از کاندیداهای اصلی مدیرعاملی پرسپولیس معرفی شود. هرچند طاهری خودش مدیرعامل شدن در پرسپولیس را رد کرده و گفته که چنین پیشنهادی به او نشده ولی کیست که نداند در هر صورت او گزینه مقبولی برای هواداران پرسپولیس است. در دوران طاهری نیز بازیکنان باکیفیتی چون علیرضا بیرانوند رامین رضاییان و .. جذب شدند و با قراردادهای معقولی که با آنها بسته شد بی نظمی مالی در این باشگاه رخ نداد. هرچند پرونده سنگین گولچ و محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس در دوران مدیریتی طاهری رخ داد اما برایند کاری او مثبت بود و رویکرد مناسبی از سوی هواداران وجود دارد.

از دیگر گزینه هایی که به صورت نه چندان مطرح معرفی شده؛ محمد مهدی نبی است که تا دو سال پیش عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و همچنین دبیرکل فدراسیون فوتبال بود. از او فعلا به صورت رسمی نامی برده نمی شود اما یکی از گزینه های جدی رسیدن به این پست است.

پارسینهنویسنده:001/     تاریخ: شنبه, ۱ آبان , ۰۰/     دسته بندی ها: اخبار ویژه - ورزشی
دیدگاههااینجا کلید کنید و به کانال تلگرام ما بپیوندید

درسترسی آسان به خبرها،گزارش ها و تحلیل