Iran-politico / ایرانپولیتیکو افشاگری باورنکردنی از خط خوردن مهدی طارمی! - ایران پولیتیکو
خبر فوری: منبع آگاه: انفجار در آسمان شهرستان نطنز ربطی به تاسیسات هسته ای ندارد شلیک موشک پدافندی در آسمان منطقه بادرود با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه در اسمان منفجر شده است


افشاگری باورنکردنی از خط خوردن مهدی طارمی!افشاگری باورنکردنی از خط خوردن مهدی طارمی!

به گزارش ایران پولیتیکو ، شب گذشته یکی از داغ‌‎ترین برنامه‌های فوتبال برتر را شاهد بودیم که بسیاری از زوایای فوتبال ایران روشن شد. از اینکه چرا در نهایت اسکوچیچ تصمیم گرفت طارمی را از اردوی تیم ملی ایران خط بزند تا اینکه چرا طارمی پاسخ کریم باقری را نداده است.

کریم باقری درباره مشکلات به وجود آمده میان سرمربی تیم ملی فوتبال و مهاجم ایرانی پورتو در گفت و گو با میثاقیان اینطور گفت: «در این چند روز اتفاقاتی افتاد که حاشیه‌ساز شده است. اسکوچیچ، من و خورشیدی (سرپرست تیم ملی) چند بار با طارمی تماس گرفتیم تا مشکل را برطرف کنیم. با حرف زدن می‌توان برخی مشکلات را حل و حاشیه‌ها را جمع کرد اما طارمی جواب تماس‌های ما را نداد. آخرین نفر به من گفتند که با طارمی تماس بگیرم. دو بار تماس گرفتم اما مهدی جواب نداد. او هم دلایل خاص خودش را دارد اما ان‌شاءالله مشکلات برطرف می‌شود و مهدی بعد از دو بازی با لبنان و امارات برمی‌گردد.»

باقری تصریح کرد: «طارمی یکی از آماده‌ترین و بهترین بازیکنان است و پیشرفت خیلی خوبی کرده، ما منکر این موضوع نیستم اما اگر او با من یا اسکوچیچ حرف می‌زد مشکلات جمع‌وجور می‌شد. صحبت نکردن مهدی با من و اسکوچیچ به این حاشیه‌ها دامن زد. با این حال همه باید از تیم ملی حمایت کنیم تا در دو بازی پیش‌رو موفق باشیم.»

این مورد شب گذشته به برنامه فوتبال برتر با اجرای محمدحسین میثاقی هم کشیده و عنوان شد که مهدی طارمی جواب تلفن کریم باقری را نداده است. در عین ناباوری، اما مهدی طارمی در همان برنامه، پیامی برای محمدحسین میثاقی، مجری برنامه فوتبال برتر ارسال می‌کند و می‌گوید «به خدا شماره کریم باقری را نداشته وگرنه حتما جواب می‌دادم». حال، اما این پرسش مطرح می‌شود که چطور مهدی طارمی شماره یک مجری تلویزیون را در گوشی اش سیو دارد، ولی شماره مربی اش در تیم ملی که سال‌ها با او در فوتبال ایران کار کرده را ندارد؟ این هم شاید یکی دیگر از عجایب فوتبال ایران باشد که بازیکن نیازی به داشتن شماره مربی‌ای که این روز‌ها با او کار می‌کند، ندارد.

پیروزی در این دو بازی، اهمیت بسیار زیادی دارد؛ چون برای زنده‌ماندن شانس صعود به‌عنوان تیم نخست این گروه به جام جهانی، چاره‌ای به غیر از کسب شش امتیاز از دو بازی باقی نمی‌ماند. این احتیاج به برد و کسب شش امتیاز از دو بازی پیش‌رو در شرایطی یکی از واجبات تیم ملی است که این روزها جو اردوی شاگردان دراگان اسکوچیچ به‌شدت تحت تأثیر دعوت‌نشدن مهدی طارمی است. یکی از دو ستاره برجسته خط حمله تیم ملی، به دلیل اختلاف نظر با دراگان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت نشده و همین مورد نه‌تنها بازتاب زیادی در فضای رسانه‌ای داخل داشته؛ بلکه بسیاری از سایت‌های اروپایی و عربی هم با برجسته‌کردن آن، وضعیت تیم ملی را زیر ذره‌بین برده‌اند.

به هر روی علاقه‌مندان به فوتبال در ایران امیدوار هستند چنین موضوعی جوی منفی ایجاد نکند و روی شرایط و عملکرد تیم ملی در بازی‌های پیش‌رو اثر نگذارد. ایران فعلا با سه برد، یک تساوی، شش گل زده و تنها یک گل خورده با ۱۰ امتیاز، صدرنشین است. جایگاهی که البته استحقاق آن را داشته است.نویسنده:001/     تاریخ: سه شنبه, ۱۸ آبان , ۰۰/     دسته بندی ها: خبر یک - ورزشی
دیدگاههااینجا کلید کنید و به کانال تلگرام ما بپیوندید

درسترسی آسان به خبرها،گزارش ها و تحلیل